Про нас
ТМ RinG Abrasive

Історія ТМ RinG Abrasive веде свій відлік з 2006 р., коли команда експертів з механічної обробки металів, займаючись пошуком та впровадженням абразивного інструменту преміального рівня провідних західних марок для промислових підприємств, розробила технічні вимоги для створення нової лінійки високотехнологічного абразивного інструменту.

Основне завдання, поставлене при розробці вимог – досягнення високих стійких показників та ергономічності при роботі з одного боку, і при цьому збалансована вартість для споживача – з іншого.

За роки розвитку продукція ТМ RinG Abrasive зайняла стійкі позиції на ринках України, Білорусі, Казахстану, Росії та країн Закавказзя не лише у промисловому сегменті абразивного інструменту, але також набула широкого поширення у побуті.

Ми пишаємося тим, що провідні підприємства у сфері енергетичного машинобудування, трубної промисловості, вагонобудування та мостобудування довіряють якості та надійності нашої марки.

На додаток до широкого списку технічних параметрів пропонованого інструменту, що відстежуються, для нас вкрай важливим є підтримка відкритих і чесних відносин з Клієнтом. Саме завдяки тісній дружбі з Споживачами та взаємній доброчесності наша марка RinG впевнено продовжує свій багаторічний шлях успіху!

Наші можливості

Ми пропонуємо найширший спектр абразивного інструменту від шліфувальних головок діаметром 6мм до шліфувальних кіл 900х100х305 та маємо можливість комплексного забезпечення абразивами найбільших промислових підприємств.

Цілі

Метою нашої компанії є створення кращої на ринку пропозиції щодо комплектності забезпечення абразивним інструментом як промислових підприємств, так і торгових мереж.

Догори